Nejnovější recenze ze sekce Televizní antény DVB-T a DVB-T2

Přidáno: 13. října 2023

• Kvalitní zpracování
  • Vše potřebné je součástí balení
  • Součástí je i 15 metrů kabelu
  • Chytne vše i v místnosti
  • Rychlé zprovoznění
  • Přehledný a jednoduchý manuál
  • Napájení zesilovače je přes USB
  • Cena odpovídá kvalitě a jednoduché montáži
  • Pro někoho možná vysoká cena

Skvělá anténa , zabalená v elegantní krabicici aby se nic nepoškodilo . Vše potřebné je součásti balení. Přehledný a jednoduchý manuál. Anténu lze přidělat defakto kamkoliv. Po par minutách od rozbalení již televize chytla signál a to bylo v místnosti . Nic jsem nemusel ani nalaďovat a všechny kanály plně fungovaly, které jsem měl již nalaďené od staré antény. Intenzita signálu a kvalita signálu na 100% , i přesto že nekdo psal že mu to počasí ovlivňuje , tak ani jedno zakolísaání signálu. Prostě paráda. Namontoval jsem jí na balkon za malou chvilku. Jednoduchá montáž. Součástí je i kabel 15 metrů , ten dostatečně stačí. Napájení je řešeno přes odnímatelný USB kabel, takže pokud se v budoucnu stane že odejde zdroj , tak stačí koupit jenom USB nabíječku za pár korun. Jediné co asi někomu bude vadit je velikost, na výšku má anténa 65cm , což je opravdu macek. Ale zase na druhou stranu, chytne uplně vše . Po přimontování na balkon jsem dal na TV aktualizici kanálů a našlo my to další dva nové kanály , které předchocí společná anténa pro celý dům nenašla. Celkem tak chytám 40 českých kanálů a 30 polských . Vše je naprosto plynulé , žádne kostičkování, v HD kvalitě. Samozřejmě jen kanály které v HD vysílaji v pozemním vysíláni. Škoda že tahle anténa nebyla k dispozici před pár lety , tehdy jsem používal ještě tzv. síto , nejrozšířenější anténu. To byl vždy horor najít kvalitní signál. Tady to byla paráda. Za tu vyšší cenu to stojí.

Fuba 912B

Emos EM-27LTE

Emos EM-27LTE

Ověřený zákazník OKAY.cz František

Přidáno: 25. září 2023

(naposledy upraveno 25. září 2023)

Zakoupeno v OKAY.cz

Má dobrý zisk. Teď přijímám programy, které stará anténa (10 ti prvková yagi) nebyla schopná zpracovat. Na moje překvapení i asi 10 polských programů. Instalace je jednoduchá, i když ten čb obrázkový návod se moc nepovedl. Z mé strany max spokojenost.

Fracarro LP45F

Fracarro LP45F

Ověřený zákazník AME.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2023

Zakoupeno v AME.CZ

Snadná montáž a slušný výkon

Emos EM-9023

Evolveo Jade 1 LTE

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Nefunguje, nemohu doporučit.

Reakce značky EVOLVEO

mrzí nás, že máte se zařízením problémy. Využijte prosím možnosti vrácení / reklamace zařízení. Pokud byste si nevěděl s něčím rady, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu: [email protected] .
Přeji Vám hezký den.

Greentek RF-G04

Greentek RF-G04

Zakoupeno v Alza.cz

Cena ve slevě příjemná. Příjem do 10 km od vysílače vynikající.

Ověřený zákazník Drzakytelevize.cz Robert Grygarčík

Zakoupeno v Drzakytelevize.cz

Koupil jsem zboží na základě dobrých referencí. Se snahou naladit české programy. Ovšem tady v Rumburku anténa naladila sice 71 programů, ale napůl polské, napůl německé, ale česky mluvící ani jeden. Moje chyba.

Solight HN55

Solight HN55

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz JaPet

Přidáno: 17. září 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Už třetí stejná anténa, pokaždé zlepší příjem DVB-T2. Bez nutnosti dávat další zesilovač.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Solight HN53

Solight HN53

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. září 2023

• Tato naprosto zoufalá anténa je trnem v oku všech profi anténářů a asi bych si ji nikdy nekoupil. V určitých a specifických podmínkách, to může napráskat opravdovým a kvalitním venkovním anténám (tím nemám na mysli různé předražené letající talíře a prapodivné placky).
  • Dlouhodobě já i sousedi řešíme problém s preechem u MUXu 21. a ČTÚ o tom ví a řešit to nehodlá. Prostě na 26 kanálu se nám tu mydlí několik silných signálů s nedostatečným časovým odstupema,telky a STBoxy si s tím nedokážou poradit. Vyzkoušeli jsme všechny možné a nemožné antény typu yagi pochopitelně bez zesilovače.Některé byly opravdu dlouhé a velmi směrové hrábě.
  • Kdyby se tato polská mrcha neválela u popelnic ani bych nepomýšlel ji zkoušet, nicméně vypadala zachovale tak jsem zbafnul,zbavil zesilovače vyrobil symetrizační smyčku a namontoval. Světe div se ta věc funguje. Poklesla síla signálu,ale kvalita se drží na 100% bez poklesů a výpadků. Odborník by se divil.
  • =
  • obvykle mizerné zpracování,
  • nekvalitní zesilovač,
  • direktorové řady dlouho nevydrží kvůli rychlé degradaci plastu,ale to nemá na funkci vliv, potože tam jsou stejně na h..no

Tato anténa je jen kompromis a mnohdy ji prodejci předražují. Nemá smysl kupovat provedení se zesilovačem.Kdo si hodlá pořídit anténu typu síto, měl by pár korun připlatit a koupit tzv, plzeňské síto nebo poloviční plzenské síto od Vatenu,

Televes Ellipse Boss LTE700

Televes Ellipse Boss LTE700

Přidáno: 14. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• nutnost dokoupit napájecí zdroj

dokoupeno napájení Fuba AL1-200 oproti standardnímu sítu znatelné zlepšení příjmu, nově chytám i MUX24

Ověřený zákazník Elektro Oáza Kvaky

Přidáno: 14. září 2023

(naposledy upraveno 14. září 2023)

Zakoupeno v Elektro Oáza

produkt jsem ještě neviskoušel ale už pole popisu bede spnovat to co potřebuji.

Zobrazuji 221 - 240 ze 500 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...25