Televes DAT HD BOSS 790 LTE

Televes DAT HD BOSS 790 TFORCE LTE (UHF K21-60) Venkovní aktivní anténa pro příjem kanálů 21 - 60 v pásmu UHF se ziskem až 17 dBi (bez napájení) a s aktivovaným zesilovačem až...
2 039 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace

Frekvenční rozsah
470 - 790 MHz
4G/LTE filtr

• , zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

• Anténa má opravdu velmi dobrý příjem.
    • Součástí není napájecí zdroj s výhybkou.

Jsem velmi spokojen. Naladím teď skoro 2x více programů. (celkem 42 + 9 radio) A to je u nás dost špatný signál.
    (Na staré síto se zesilovačem jsem měl 27)
    Signál se tolik neseká a neztrácí jako dřiv. Sestavení antény
    je jednoduché, použil jsem zdroj s výhybkou ze staré antény. Super, pochvala....

• , zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

• Po přečtení recenzi, jsem zakoupil tuto anténu v naději, že něco chytnu. Bohužel jsem nic nechytil ani na místě, kde žraločí ploutev od evolvea hraje. Takže anténa k ničemu.

• Spokojenost

Zisk antény
17 dB
Frekvenční pásma
UHF
Frekvenční rozsah
470 - 790 MHz
4G/LTE filtr

Televes DAT HD BOSS 790 TFORCE LTE (UHF K21-60)

Venkovní aktivní anténa pro příjem kanálů 21 - 60 v pásmu UHF se ziskem až 17 dBi (bez napájení) a s aktivovaným zesilovačem až 45 dBi. Disponuje filtrem LTE790, odruší pásmo nad 790 MHz.

BOSS Techsystem, který je součástí antény DATBOSS, automaticky řídí úroveň přijatého signálu, aby vždy zajistil optimální výstupní úroveň. Jeho nový design s technologií TForce činí toto inteligentní zařízení ještě více univerzální.

Je-li BOSSTech zařízení napájeno (aktivní anténa), automaticky nastavuje úroveň přijímaného signálu na optimální hodnotu. V případě, že je příchozí úroveň signálu nízká, přístroj zvýší úroveň na svém výstupu a naopak, je-li příchozí úroveň příliš vysoká, snižuje úroveň na svém výstupu. Jedná se o inteligentní zařízení, které samočinně reguluje výstupní úroveň antény na optimální úroveň. Na anténě jsou použity kvalitní materiály odolné povětrnostním vlivům, tělo je vyrobeno z hliníku pro dlouhou životnost. Anténa DAT HD je velice precizně provedena a díky mohutným prvkům je velmi odolná proti rušení. Dokáže pracovat i v pasivním režimu kdy není externě napájena. Aktivní režim je aktivován automaticky přivedením externího napájení 12 - 24 V.

HLAVNÍ RYSY:

• Vysoký dynamický rozsah: umožňuje přijímat televizní programy ve vysokém rozlišení v různých kritických situacích, z oblastí, kde je signál velmi slabý pro zařízení s vysokou úrovní příjmu
  • DTT zvýšení krytí: až o 27% vyšší než starší modely
  • Stabilnější příjem: podpora změn signálu
  • Nízké šumové číslo: pouze 1,2 dB
  • Velmi vysoký zisk: TForce zvyšuje zisk antény o 13 dB v pásmu III. a UHF

Nízká spotřeba energie v inteligentním režimu

DALŠÍ FUNKCE:

Pracuje v inteligentním režimu (aktivní napájení) nebo pasivním režimu (nedostatek napájení)

DAT design, založený na 3 Yagi anténách s asymetrickými direktory

Speciální dipól dvojité-U: jeho otevřený / uzavřený formát poskytuje optimální rovinnost frekvenční odezvy

Plně stíněná spínací skříň chrání systém BOSS před impulzivním šumem; uzemněno pro plnou ochranu proti elektrickému výboji

Vyrobeno z hliníku (nerez) pro dlouhou životnost

Antény dodávané v několika obalech zahrnují jak skládací mechanizmus konstrukce, tak i vačkový mechanismus v základně antény pro optimalizaci přepravy a skladování, přičemž se usnadňuje instalace

Plně automatizovaná výroba podléhá přísné kontrole kvality

Specifikace produktu:

• Frekvenční rozsah:470 - 790 MHz,kanály 21 - 60
  • LTE filtr:ano
  • Zisk v pasivním módu (BOSS VYP):17 dBi
  • Zisk v aktivním módu s napájecím adaptérem (BOSS ZAP):45 dBi (Zisk se automaticky mění podle výstupní úrovně)
  • Šumové číslo:1,2 dB typ. (při BOSS mód ZAP)
  • Spotřeba v aktivním režimu:max. 40 mA
  • Úroveň signálu:> 75 dBµV (pasivní režim),< 75 dBµV (aktivní režim)
  • Vyzařovací úhel:30°
  • Napájení (pro aktivaci zesilovače):12 - 24 V
  • Hmotnost (celé balení):cca 3,2 kg

Kemot napájecí adaptér 12V - koncovka IEC/F (100mA)

Napájecí zdroj je určen pro nepřetržitý provoz, slouží k napájení anténních zesilovačů / předzesilovačů prostřednictvím koaxiálního anténního kabelu - v cestě nesmí být komponenty zabraňující průchodu napájení (účastnické zásuvky, pro napájení neprůchozí rozbočovače nebo slučovače apod.). Správná činnost napájecího zdroje je indikována řídicí diodou na krytu napájecího zdroje. Vybaven koncovkou IEC a připojením koaxiálního kabelu na F konektor.

Specifikace produktu:

• Vstupní napětí:230 V
  • Výstupní napětí:12V
  • Maximální výstupní proud:100 mA
  • Konektory:IEC - samec (koncovka TV),připojení koaxiálního na F konektor (šroubovací),

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

• Anténa má opravdu velmi dobrý příjem.
    • Součástí není napájecí zdroj s výhybkou.

(Na staré síto se zesilovačem jsem měl 27)
    Signál se tolik neseká a neztrácí jako dřiv. Sestavení antény

• Spokojenost

• malé rozměry
    • rychlá montáž
  • , zakoupeno v atoselektro.cz

Dobrý den ,produkt mi doporučil a objednal kamarád,má s
    tím dobré zkušenosti ,občas se tím zabývá. Já v této problematice laik,nevím čeho se příště vyvarovat.Kvalita výrobku se mi zdá výborná,nevím a neznám konkurenční výrobky.Cena přijatelná ,výrobek poslouží léta.

• , zakoupeno v atoselektro.cz

Zatím provizorně, ale funguje. Uvidíme po úplném přechodu na T2 . Jednoduché sestavení. Lehká anténa.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• dobrá cena, výborný zisk, dobrá směrovost

• Funguje tak jak má.

Doporučuji.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

očekával jsem zlepšení přijmu, vypadá to že asi?? se zlepšil na naše programy o cca 1,2db ale že se výkon zvýší o 27% je utopie,skusil jsem to kvůli polákům a nic nepřijme.
    Takže rozpaky, naše to přijímá na dálkový příjem je kničemu.na polský vysílač to mám cca 100km
    Antenu jsem měnil z důvodu totálně shnilé xkolorky.

• , zakoupeno v EVERCON

• kvalitní zpracování
    • konektor a krytka v ceně antény
    • skutečně předzesilovač vyrovnává pulsy signálu
    • kvalitní směrová anténa na dálkový příjem DVBT-2