Hama 44269

4G/LTE filtr

• přijímá bezvadně, koupil jsem i pro rodiče
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• malé rozměry a v místě dobrého signálu naprosto dostačující anténa
    • v místě, kde jí používám, není moc dobrý signál, očekával jsem trochu větší a silnější výkon

v místě s dobrým signálem naprosto dostačující

44 dB
Frekvenční rozsah
30 - 950 MHz
4G/LTE filtr

Aktivní pokojová anténa s vysokým zesílením, vhodná jak pro digitální (DVB-T) TV vysílání, tak i pro analogové TV vysílání a FM rádio. Nabízí 2 zesilovače, oddělenou regulaci zesílení pro pásmo UHF a pásmo VHF, max. zesílení 44 dB a frekvenční rozsah 30 - 950 MHz.

• aktivní pokojová anténa s vysokým zesílením
  • pro digitální (DVB-T) TV vysílání i pro analogové TV vysílání a FM rádio
  • pro horizontální i vertikální polarizaci
  • 2 zesilovače, oddělená regulace zesílení pro UHF a VHF pásmo pro kvalitnější příjem
  • max. zesílení 44 dB
  • frekvenční rozsah: 30 - 950 MHz
  • napájení síťovým adaptérem (součást balení) nebo z přijímače po anténním kabelu (5 V)
  • délka anténního kabelu 1,8 m, napájecího kabelu 1,5 m

v místě s dobrým signálem naprosto dostačující

• Dobrý příjem signálu

Dobrý příjem signálu, snadná instalace

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

malinko jsem od výrobku očekával víc

• - Mnohem lepší příjem než původní stará pokojová anténa jiného výrobce.
    • - Dobrý příjem i když je na skříni a signál stíní několik zdí.
    • - Žádné proti jsem zatím nenašel.

- Za cenu kolem 500,- zatím nejlepší pokojovka jakou jsem měl.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• překvapivá účinnost příjmu signálu
    • nevím o žádném proti

koupil jsem dle nalezených recenzí a jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v ALFA.cz

krátké kabely do sítě i do televize

• V mých podmínkách vynikající příjem signálu - v ložnici, kde si jiné dvě antény ani neškrtly, mám výborný obraz.

• , zakoupeno v EURONICS

jSEM SPOKOJEN

• - kvalitní a dostatečné zesílení signálu
    • - odclonění - čistý obraz, bez jakýchkoli šumů a rušení
    • - nic

Po vyzkoušení několika pokojových antén je tato značka a typ jednoznačně nejlepší volba...