Emos BEN-ASP-25

40 dB
Frekvenční pásma
VHF/UHF
4G/LTE filtr

Sítové antény jsou dnes nejběžněji prodávanými anténami pro příjem televize. Osvědčená konstrukce antény je nyní osazena novým typem širokopásmového zesilovače s integrovaným LTE filtrem, který zajišťuje bezproblémový příjem digitálního pozemního signálu DAB rádia a DVB-T, DVB-T2. Konstrukce antény umožňuje istalaci pro příjem v horizontální i ve vertikální polarizaci. Pulsní napájecí zdroj

• Perfektní příjem tv signálu
    • Vysoký výkon

Maximální spokojenost.

• Nevim.
    • Polský šméčko.

Anténu jsem zakoupil v brněnském elektroworldu. Prodavač mi jí vychválil, že prej je nejlepší. Neměl jsem mu to věřit vypadal totiž že bydlí někde v lese v krmelci a tam určitě žádnou anténu nepotřebuje...
    Přes to všechno jsem"značkovou" anténu (EMOS) dovezl domů a snažil se jí zprovoznit. Když jsem sundal kryt zesilovače bylo už všechno v polštině a já tušil malér.
    Anténa spolehlivě chytala pouze jeden multiplex ze tří.
    Nakonec jsem přeměřením síly signálu zjistil že anténní zesilovač je nefunkční. No co taky čekat od pšonků...
    Nahradil jsem ho symetrizačním členem a zesilovač (s integrovaným filtrem LTE) jsem umístil až na půdu.
    Od té doby chytám všechny tři multiplexy bez problému.

• dopručuji

kvalitní a zcela dostačující výrobek