Emos ASP-8

LTE filtr 5G

• , zakoupeno v Electro World

• Nepotřebuje napájení.
    • Nevím o žádné.

Perfektní! Chytneme dobře 2x víc kanálů, než dříve. I Vídeň, Slovensko. Jsme z okolí NMnM.-Vysočina. I barvy jsou lepší. Koupil jsem intuitivně 2ks. Přitom jsem chtěl 1 prodat. Po vyzkoušení jsem však obě televize (jak novou, tak i starší) osadil ke každé touto anténou. Maximální spokojenost. Funguje nám i v místnosti. Žádné směrování.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Anténa nemá vestavěný předzesilovač, takže nehrozí degradace kvality signálu a její zisk (10-12 dB) je naprosto dostatečný. Perfektní jsou přídatné direktory k dipólům, protože zůží vyzařovací diagram a trošku "zvednou" zisk antény. Konkrétně v mém případě - přijímám signál DVB - T2 z vysílače Klínovec na 31. 36. a 38. kanálu. Bohužel, na 36. kanálu, kde jsou programy ČT, se "hýbala" kvalita přijímaného signálu mezi 20 až 35%, což je hodně málo, a přestože síla signálu byla 98%, docházelo k "sekání" obrazu i zvuku. Původně jsem se domníval, že přídatné direktory nebudu potřebovat, ale mýlil jsem se, neboť asi na 34. kanále vysílá blízký německý vysílač na Fichtelbergu. Bohužel, selektivita mého set top boxu není nijak oslňující, takže si se dvěma "dělovými" signály v kmitočtové blízkosti, nebyl schopen poradit. Osazením direktorů, aniž jsem s anténou nějak hýbal, přineslo kvalitu signálu 98%, stejně jako sílu a signál je stabilní a naprosto perfektní. Za cenu 213.- Kč vč. DPH jsem získal perfektní anténu ve srovnání s anténami typu YAGI, které cenově začínají kolem 500.- Kč, a ani mnohdy nemají se "sítem" srovnatelný zisk.
    • žádnou neznám

Perfektní anténa pro běžný příjem. Nenechte se zmást prodejci, kteří si z DVB - T2 udělali dobrý kšeft. Jestliže jste přijímali na vaší stávající, třeba 20 let starou anténu ještě analogový, nebo DVB - T signál bez problémů, bude vám většinou fungovat i na DVB - T2, pokud vám třeba už neupadl, nebo nenavlhnul svod. Pamatujte, že rádiový signál je pořád stejný, jen druh jeho modulace se změnil...

• jednoduchá montáž

Přijímací úhel
40 °
4G/LTE filtr
LTE filtr 5G

Osvědčená konstrukce antény zajišťuje bezproblémový příjem digitálního pozemního signálu s možností vertikální i horizontální montáže.

Sítové antény jsou dnes nejběžněji prodávanými anténami pro příjem signálu digitálního DAB rádia a DVB-T, DVB-T2 televize.

• , zakoupeno v Electro World

• Nepotřebuje napájení.
    • Nevím o žádné.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• žádnou neznám

• jednoduchá montáž
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

cena ,pro použití do půdních prostor i relativně dostatečná kvalita,ven bych ji nedával brzy by byla na odpis

• Levná a je funkční.

Programy chytá i když není pořádné nainstalovaná.

• , zakoupeno v EMOS.cz

• Nemusim kupovat cely komplet, jen to, co nici povetrnostni podminky

Doporucuji