Emme Esse 40XWL

Anténa venkovní Emme Esse 40XWL Skvělá značková UHF anténa ( bez LTE pásma ) má výborný zisk a je vhodná pro příjem digitálního signálu. Snadnou montáž zajistí F konektor...
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč93 % • 2 884 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta85 Kč94 % • 223 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta73 Kč98 % • 11 289 recenzíDalší informace

• Jednoduchá instalace
    • F konektor s gumovou krytkou
    • Zisk a LTE filtr
    • Uvidíme, co vydrží ty plastové díly

Tahle anténa mi vyřešila problémy s příjmem na vzdálenost cca 25 km. Všechny programy dostupné v super síle signálu a 100% kvalitě signálu i bez zesilovače. Ten mi zbyl - pro jistotu. Předtím jsem měl síto se zabudovaným zesilovačem a to byla po přechodu na DVB-T2 tragédie ( i když z počátku to bylo v pohodě a pak se to zhoršilo). Anténu doporučuji. Ale samozřejmě záleží na místních podmínkách - já měl štěstí a vyřešilo mi to moji situaci

• Výborný zisk téměř přes celé UHF pásmo
    • Robustní konstrukce která něco vydrží
    • Křídlové matky při uchycení na stožár

Skvělá anténa s vyrovnaným ziskem která je vhodná do míst s horším signálem.Já ji doplnil o zesilovač protože ji mám pro dálkový příjem ve vertikální polarizaci.Je to moje druhá anténa(dva typy)od stejného výrobce a obě fungují výborně.Nehogomonita pole se u této antény s kratší délkou neprojevuje.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Lehká
    • Hliník
    • Plast
    • Křehké provedení
    • Balení
    • Horší zisk než několik let stará matrace

Snadné sestavení a nízká váha. Bohužel pokud jde o funkci tak oproti několik let staré matraci méně naladěných kanálů a celkově výrazně nižší zisk. Možná způsobeno nehomogenitou pole.

Určení
Frekvenční rozsah
470 - 790 MHz
4G/LTE filtr

Anténa venkovní Emme Esse 40XWL

Skvělá značková UHF anténa ( bez LTE pásma ) má výborný zisk a je vhodná pro příjem digitálního signálu. Snadnou montáž zajistí F konektor. Ráhno a prvky anténa jsou realizovány ve speciální slitině hliníku a jsou v základní povrchové úpravě - Silver series, s černými plasty a reflektory jsou realizovány s předem galvanizovanou lakovanou mřížkou.

Technické parametry :

• zatížení stožáru větrem : 8,9 kg
  • hmotnost : 1,7 kg
  • délka : 1170 mm
  • LTE Free

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 201 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• Lehce složitelná

• Plast
    • Křehké provedení
    • Balení
    • Horší zisk než několik let stará matrace

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v suntech.cz

• malá
    • levná
    • dobrá

Anténa vyhovuje jak svou velikostí, tak i příjmem, který není vůbec zlý.
    Těchto antén jsem již několik osadil a vždy došlo ke zlepšení signálu. Původně nasazená anténa byla například Logaritmicko-periodická anténa.
    Dříve bývala tato anténa zlatě eloxodovaná, nyní je bez úpravy povrchu. Předtím byla hezčí, ale na kvalitu výrobku to v podstatě nemá vliv.
    Pokud by ani tato anténa nedostačovala pro příjem, je pak nutné použít například anténu Color Delta (případně Klasik)

• , zakoupeno v Omko Digital

antenu jsem objednal ,namontoval a funguje.Dobrý ne ?

• Snadná montáž
    • Dobrý zisk
    • Filtr na LTE
    • Funguje skvěle i v prostředí se silnými a slabými vysílači
    • Možná budou problémy s plastovými držáky direktorů, mají tvar obrácených misek a asi se v nich bude držet voda

Doporučuji, již jsem měl v ruce dost antén a tahle je jedna z lepších

• Velký zisk signálu
    • Nevím nic proti

Na doporučení známého,rychlá instalace,dobrý zisk signálu

• , zakoupeno v Omko Digital

• rychlá instalace, po naladění se mě zobrazily všechny dostupné programy, které můžu ve svém regionu naladit

výborná a levná anténa, všem doporučuji