Solight HN57

Produkt nemá žádné parametry.

• - solidní cena
    • - dobré parametry, bohužel jen inzerované
    • - ani po několika pokusech se mi nepodařilo přes tuto anténu
    • naladit, resp. vůbec "chytit" signál
    • - absolutně neprůchozí anténní zesilovač
    • - zatím jsem nevyzkoušel anténu bez zesilovače, neboť mně
    • neúspěch po připojení TV dokonale otrávil!

- výhodná cena, ale za co: za nefunkční anténu?
    - zřejmě vyhozené peníze, ale co očekávat o levné antény!

• Vsetky komponenty k tomu su aj 8m kabel
    • Adapter sa mi zda ze je nekvalitny v zastrcke vobec nedrzi

Viac programov mam bez adaptera ako s adapterom

Produkt nemá žádné parametry.

• anténa pro příjem pozemní digitální televize v HD kvalitě
  • zabudovaný zesilovač odolný proti povětrnostním vlivům
  • rozsah DVB-T : 22. - 69. kanál UHF
  • zisk zesilovače: 17dB
  • zisk antény: 7 - 9dB
  • maximální zisk antény: 24 - 26dB
  • počet prvků: 8
  • směrová, úchyt na svislý držák, stožár i vodorovné zábradlí
  • výstup: F konektor, impedance: 75 Ohm
  • horizontální i vertikální polarizace
  • napájení AC/DC adaptérem (součástí balení)
  • koaxiální kabel 8m a konektory součástí balení
  • instalační sada součástí balení
  • anténa se smontovanými hlavními díly, snadná a rychlá instalace.

• - solidní cena
    • - dobré parametry, bohužel jen inzerované
    • - ani po několika pokusech se mi nepodařilo přes tuto anténu
    • naladit, resp. vůbec "chytit" signál
    • - absolutně neprůchozí anténní zesilovač
    • - zatím jsem nevyzkoušel anténu bez zesilovače, neboť mně
    • neúspěch po připojení TV dokonale otrávil!

- výhodná cena, ale za co: za nefunkční anténu?
    - zřejmě vyhozené peníze, ale co očekávat o levné antény!

• Vsetky komponenty k tomu su aj 8m kabel
    • Adapter sa mi zda ze je nekvalitny v zastrcke vobec nedrzi

Viac programov mam bez adaptera ako s adapterom

• Vynikající malá anténa - mám ji v pokoji a funguje líp než pokojová anténa a při tom je stejně veliká
    • Jednoduchá instalace
    • Vynikající příjem v pokoji na vesnici - chytím na ní 29 TV
    • Všechny potřebné komponenty jsou v krabici-nemusel jsem schánět koaxial ani konektory
    • Vynikající cena
    • Nic mě nenapadá

Parádní a hlavně funkční výrobek

• malá, funkční, výkonná

V místě slabého signálu na vesnici, kde končí všechny cesty, nefungovala žádná pokojová anténa, velkou venkovní či satelit jsem odmítl z estetického důvodu (stará chalupa) a tak jsem vyzkoušel tuto malou a k mému úžasu funguje perfektně - 21 českých programů...schovaná na balkóně, neodpuzuje velikostí a hlavně - funguje...doporučuji...