Emos HD-101N

Pokojová anténa HD-101N je vhodná pro perfektní příjem digitálního pozemního vysílání DVB-T, DVB-T2. Obsahuje nízkošumový zesilovač se zesílením až 43 dBi...
Doprava 109 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka MALL.CZ

Do týdne • 1 varianta109 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Určení
180 °
4G/LTE filtr
LTE filtr 5G

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

Postavil jsem anténu na skříň zapojil do setoboxu a pak i TV. Naladily se programy a hotovo.
    Snad jen malou poznámku ,anténa je v místě, kde jsem nacházel jen pár stanic a ty ještě vypadávaly. Připadal jsem si jak v těch reklamách ,přilepíte na zeď a koukáte na TV.

• , zakoupeno v Digiboss

Chytám všechny programy, které potřebuji . jednoduchá instalace.

vše ok

4G/LTE filtr
LTE filtr 5G

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• , zakoupeno v Digiboss

Chytám všechny programy, které potřebuji . jednoduchá instalace.

vše ok

• , zakoupeno v EMOS.cz

• Super signal
    • Povedeny design

Rozhodne doporucuji. Nevyhoda zatim zadna.

• , zakoupeno v CZC.cz

• výborná citlivost a stabilní příjem bez kolísání signálu
  • , zakoupeno v PATRO.cz

sice jsem nevěřil ale opravdu jsem hned naladil všechny dvb-t2 všechny ct v hd kvalitě jsem opravdu spokojen je to kvalitní výrobek s pěkným designem!

• , zakoupeno v HITYshop.cz

Splňuje přesně co potřebuji a proč jsem to kupoval = dobrá koupě za velice dobrou cenu.

• , zakoupeno v Satelity-ul

Ovladač se sladil s televizorem, ale dál se sám nenaladil.

Babičce funguje OK.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz